Nagrody i wyróżnienia

 

INTEGRA Consulting patrzy w przyszłość

 

INTEGRA Consulting została laureatem konkursu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” realizowanego przez Advisio lidera w tworzeniu narzędzi wspomagających rozwój organizacyjny firm i przedsiębiorstw.

 

Plebiscyt wyłonił firmy, które w ocenie Kapituły Konkursu przedstawią się jako najbardziej perspektywiczne, innowacyjne i gotowe na wyzwania przyszłości. W efekcie INTEGRA Consulting została wyróżniona godłem "Konsultantów Przyszłości". Godło to wyróżnia firmy i instytucje konsultingowe, które rozumieją wyzwania, jakie przed organizacjami stawia nowoczesna, błyskawicznie zmieniająca się, globalna - a jednocześnie zatomizowana - gospodarka sieciowa. 

 

                                       

 

Tytuł "Konsultantów Przyszłości" doskonale wpisuje się w nasze hasło przewodnie, które brzmi PEOPLE MOVING FORWARD. W INTEGRA Consulting przyjmujemy, że podstawą dobrego funkcjonowania każdej firmy jest dążenie do ciągłego i wielokierunkowego rozwoju. Mamy odwagę, by spojrzeć w przyszłość i dostrzec rozwiązania, dzięki którym uda się przekroczyć bariery spowalniające rozwój Państwa firmy. Pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek w ramach struktury firmy.
 
Advisio zaprosiło konsultantów INTEGRA Consulting do wzięcia udziału we wszystkich modułach szkoleniowych programu Advanced Certificate in Organizational Development Consulting (ACODC), które bezpośrednio dotyczą metodologii pracy konsultingowej prowadzonej w oparciu o innowacyjne narzędzia internetowe Advisio.
 
Narzędzia – „Synergia”, „Task Navigator”, „Competence Navigator”, „Star Tracks”, „Talent Hunter” i „Delight Index” umożliwiają realizację większości procesów rozwoju organizacyjnego, m.in.: zarządzanie przez cele, zarządzanie kompetencjami, ocenę kompetencji pracowników, ocenę klimatu emocjonalnego w organizacji, czy w końcu prowadzenie kompetencyjnych projektów rekrutacyjnych. A wszystko to w intuicyjnym i elastycznym środowisku elektronicznym, bez potrzeby czasochłonnych analiz wykorzystujących setki papierowych ankiet.
 
Szczegółową ofertę dostępnych narzędzi przedstawią Państwu nasi konsultanci.

 


 

Gramy Fair Play!

 

Wybraliśmy politykę opartą na zdrowych i czytelnych zasadach prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno wobec działającego wspólnie zespołu pracowników, współpracowników jaki i wobec naszych klientów.

Jako zespół psychologów kierujemy się w swojej pracy etyką zawodową przynależną do naszego zawodu. Mamy również świadomość, że etyka biznesowa jest jednym z kluczowych elementów budowania długofalowej strategii firmy i kontaktów z naszymi klientami i dostawcami. Dobre, długoterminowe relacje z naszymi klientami potwierdzają, że etyka i postępowanie „fair" jest w naszej firmie przestrzegane.
Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta, także wewnętrznego w naszej firmie. Istotną wartością dla nas jest uczciwość – wobec siebie nawzajem, wobec naszych klientów, dostawców oraz wobec Państwa.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest przez „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", a afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Jest to realizowane na skalę ogólnopolską, wiarygodne przedsięwzięcie, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play" jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

 

  


 

INTEGRA – wyróżniona tytułem "FIRMA PRIMUS INTER PARES 2007"

 

Nasza firma przeszła pozytywną weryfikację w konkursie dla firm inwestujących w kapitał ludzki.
Posiadane rekomendacje oraz inwestycja w zasoby ludzkie klasyfikują „INTEGRĘ" wśród firm wiarygodnych, rzetelnych i uznanych na rynku.
 

 

 

 

 

Szczegółowe informacje

Monika Borowicz

m.borowicz@integra-consulting.pl
tel. 061 847 10 62

kom. 607 766 657

 

Dominka Gapska

d.gapska@integra-consulting.pl

tel. 061 661 30 80

kom. 695 791 814

 

Magdalena Rybarczyk-Dominas

m.rybarczyk@integra-consulting.pl
tel. 061 847 10 63
kom. 601 370 933