Body Mind Training®

Body Mind Training® to program szkoleniowo-coachingowy, który rozwija współpracę w zespole oraz kompetencje osobiste poprzez połączenie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego. Warsztaty te pozwalają osiągać rozmaite rezultaty, w zależności od zakładanych celów.  Redukują stres, pomagają odzyskać dobrą formę psychiczną i fizyczną, poprawiają współpracę w zespole. BMTM® nie jest standardowym szkoleniem. Dla wielu pracowników to projekt, który zmienia ich życie. Body Mind Training® może oznaczać dla każdego uczestnika realne zmiany i być inspiracją do rozwoju.

Nasz projekt to rodzaj puzzli, złożonych z: części MIND – odnoszącej się do elementów mentalnych naszego codziennego funkcjonowania, części BODY – która wiąże się z treningiem sportowym i jego wpływem na pracę i życie prywatne oraz części MANAGERS – w której doskonalić możemy wybrane kompetencje menedżerskie (w ramach cyklu). Te trzy elementy: MIND, BODY i MANAGERS przeplatają się wzajemnie, tworząc spójną całość. Nowatorska forma zajęć pozwala każdemu uczestnikowi przezwyciężyć własne słabości i poczuć się częścią zespołu – bez względu na wiek, płeć, formę fizyczną czy inne uwarunkowania.

Korzyści dla uczestników projektu Body Mind Training:

  • Lepsza współpraca, integracja i wzajemna otwartość w zespołach uczestniczących w projekcie.
  • Bardziej precyzyjne delegowanie zadań i egzekwowanie odpowiedzialności.
  • Zmiana postaw pracowników przy niższych o 30% kosztach w porównaniu ze standardowymi projektami coachingowymi.
  • Zwiększenie świadomości pracowników na otoczenie i na siłę nawyków.
  • Wzrost umiejętności panowania nad negatywnymi emocjami w trudnych sytuacjach zespołowych.
  • Wskazówki dla pracowników dotyczących stosowania narzędzi, pozwalających na skuteczną regenerację fizyczną i mentalną.

Uczestnicy programu Body Mind Training for Managers® doświadczą, jak ważne jest na co dzień, aby dosłownie nie zastygać w bezruchu, gdy goni nas stres i natłok zadań. To program szkoleniowo-coachingowy, który pobudza do rozwoju poprzez połączenie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego. Dla wielu osób to projekt, który zmienia ich życie, ponieważ udział w nim wiąże się z wprowadzeniem w swoim życiu realnych zmian. Na kilka godzin w miesiącu uczestnicy warsztatów prowadzonych przez charyzmatycznych trenerów i menedżerów wchodzą w rolę sportowców – zamieniają garnitury na strój sportowy i zaczynają czuć ból w dawno nieużywanych mięśniach. Przekraczają siebie, pokonują swoje ograniczenia i  nagle… MAJĄ WIĘCEJ ENERGII, KTÓRĄ MOGĄ PODZIELIĆ SIĘ Z INNYMI LUDŹMI!


Ponad 100 000 przeszkolonych uczestników

5.75 / 6 ocena naszej pracy

Ponad 19 000 zrealizowanych dni szkoleniowych

55 osób pracujących na wspólny sukces

Ponad 8000 uczestników szkoleń każdego roku

25 lat doświadczenia

Ponad 2200 dni szkoleniowych każdego roku

Blisko 500 zadowolonych klientów

Amica
Hochland
Ikonka DPD
Kompania Piwowarska
yes
wika
vox