O nas

Integra Consulting Poland znajduje się w czołówce polskich firm szkoleniowo – doradczych. Od 25 lat z sukcesami wspieramy organizacje w takich obszarach, jak: szkolenia kompetencyjne, lean management, rekrutacje, doradztwo i coaching, programy rozwojowe oraz work-life balance. W naszej codziennej pracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Każdego dnia pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek i zespołów w ramach struktury firmy.

Rozwijające szkolenia dla pracowników

Przygotowywane i wdrażane przez nas projekty pobudzają menedżerów firm i ich pracowników do rozwoju, pokonywania ograniczeń, odważnego pchania spraw do przodu i brania odpowiedzialności za realizację nawet trudnych zadań. Jako zespół ekspertów wspieramy organizacje w wielowymiarowych procesach rozwojowych, biorąc współodpowiedzialność za efekty i wyniki prowadzonych przez nas szkoleń. Są wśród nas naukowcy, eksperci, pasjonaci, wielcy sportowcy i menedżerowie, dzięki czemu stanowimy zgrany zespół, otwarty na nową wiedzę i wyzwania płynące z rynku.

Usługi konsultingowe dla firm

Aktywnie słuchamy naszych Klientów, za cel stawiając sobie cele przez nich wyznaczane. Niejednokrotnie kształtujemy kierunki rozwoju w organizacjach, dzięki czemu każdego dnia poszerzamy nasze horyzonty. Zaufało nam ponad 500 firm, a wiele z nich współpracuje z nami w wielowymiarowym aspekcie rozwoju organizacji od kilku do kilkunastu lat.