Konkurs skierowany jest dla firm z Poznania i powiatu poznańskiego, które osiągają zyski, dynamicznie się rozwijają, wprowadzają innowacje, ale są przy tym przyjazne ludziom i środowisku oraz wrażliwe na potrzeby otaczającego je świata.
Szkolimy pracowników w najodleglejszych zakątkach Polski, krzewiąc wielkopolskie idee, uniwersalne dla całego świata pracy: MISTRZOSTWO, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WSPÓŁPRACA!
Wyróżnienie, które otrzymaliśmy to dla nas powód do radości, ale także wyraz uznania. To wspólny sukces całego zespołu INTEGRY a także naszych KLIENTÓW i PARTNERÓW BIZNESOWYCH, którzy mogą śmiało powiedzieć, że wybrali współpracę z firmą, która jest LIDEREM!
LIDEREM przedsiębiorczości, LIDEREM jakości, LIDEREM w doskonałej organizacji.
Wyróżnienie to z jednej strony obiektywna ocena naszej pozycji na rynku, z drugiej impuls do tego, abyśmy stawiali przed sobą jeszcze większe wymagania.
Jest to dla nas także potwierdzenie, że dążąc do ciągłego rozwoju i wyznaczając sobie ambitne cele wybraliśmy dobry kierunek!
A dlaczego zasłużyliśmy na wyróżnienie?
- W 2015 r. w naszych szkoleniach uczestniczyło 10 098 osób – to tyle samo, co liczba mieszkańców Lubawy!
- Tylko w 2015 r. zrealizowaliśmy 1500 dni szkoleniowych – to tak, jakbyśmy prowadzili nasze szkolenia każdego dnia przez ponad 4 lata!
- W 2015 r doradzaliśmy i szkoliliśmy blisko 200 firm – to oznacza, że co drugi dzień nawiązywaliśmy współpracę z nowym klientem.
- 55 – tyle osób pracowało na nasz wspólny sukces!
- Aby dotrzeć do naszych klientów w samym 2015 r. pokonaliśmy ponad 100 000 km! To tak, jakbyśmy okrążyli kulę ziemską 2 razy i i zatrzymali się w połowie 3 okrążenia :)
Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i wiemy, że to dopiero początek naszej drogi!
Pozdrawiamy, Integra-consulting.pl