Słownik pojęć

  1. Asertywność
  2. Autoprezentacja
  3. Autorytet
  4. Benefity
  5. Case study
  6. Coaching
  7. Coaching biznesowy
  8. CV
  9. Efektywność
  10. HR
  11. Informacja zwrotna
  12. Integracja
  13. Inteligencja emocjonalna
  14. Kierownictwo
  15. Komunikacja
  16. Konsultacja
  17. Konsulting
  18. Kreatywne myślenie
  19. Kwalifikacje
  20. Lider
  21. Manipulacja
  22. Menadżer
  23. Mentor
  24. Mentoring
  25. Motywacja
  26. Negocjacje
  27. Organizacja
  28. Outplacement
  29. Outsourcing
  30. Perswazja
  31. Planowanie
  32. Przywództwo
  33. Rozwój osobisty
  34. Samodyscyplina
  35. Savoir vivre
  36. Skuteczność
  37. Specjalista
  38. Strategia
  39. Szkolenie
  40. Ścieżka zawodowa
  41. Team building
  42. Trener
  43. Warsztaty
  44. Zarządzanie
  45. Zespół

   Biznesowy słownik pojęć Integra Consulting Poland

   Jako firma szkoleniowo-doradcza doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważną rolę w życiu zawodowym (i nie tylko!) pełni skuteczna i jasna dla wszystkich stron komunikacja. Na naszej stronie – zarówno w zakładce OFERTA, jak i w wielu innych miejscach możecie spotkać się z terminami, które nie dla wszystkich są jasne. Lub których znaczenie jest na tyle wieloznaczne, że pozostawia pole do różnych interpretacji. Aby zapobiec ewentualnym nieścisłością, stworzyliśmy nasz słownik pojęć.

   Szkoleniowy słownik pojęć

   Szkoleniowy słowniczek pojęć jest narzędziem przydatnym zarówno dla uczestników, jak i pracowników działów HR, jak i innych osób odpowiedzialnych w firmach za rozwój pracowników. W naszym słowniku pojęć znajdziecie informacje o tak ważnych terminach jak Asertywność, Informacja zwrotna, Inteligencja emocjonalna, Komunikacja, Lider, Negocjacje, Team Building. W biznesowym słowniku pojęć wyjaśniamy również, czym w ogóle są Szkolenia, Warsztaty, kim jest Trener, czy Coach.

   Rekrutacyjny słownik pojęć

   Z kolei rekrutacyjne terminy w naszym słowniku pojęć będą szczególnie pomocne dla osób korzystających z usług naszego Działu Rekrutacji – zarówno Kandydatów, jak i firm. Jakie rekrutacyjne terminy znajdziesz w biznesowym słowniku pojęć? Zarówno te podstawowe, jak: HR, czy Ścieżka zawodowa, aż do nieco trudniejszych, jak Outsourcing, czy Outplacement.

   Zarówno szkoleniowe, jak i rekrutacyjne pojęcia w biznesowym słowniku pojęć będą regularnie uzupełniane. Jeśli któryś z terminów w słowniczku pojęć mimo opisania wciąż pozostaje dla Państwa niejasne lub wymagające poszerzenia, zachęcamy do rozmowy i przekazania swojej opinii. 


   Idea biznesowego słownika pojęć Integry

   Stephen P. Robbins w książce Zachowania w organizacji napisał, że Nawet najwspanialsza myśl jest bezużyteczna, jeśli nie zostanie przekazana innym i zrozumiana przez nich. Nasz słownik pojęć powstał właśnie po to, by core naszej działalności, ale też to, w jaki sposób myślimy o szkoleniach i rekrutacjach, było dla wszystkich zrozumiałe.