Renata Brukiewicz
Trener biznesu, Doradca wizerunkowy, Menedżer

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu, ekspertem i popularyzatorką wiedzy z savoir vivre i etykiety. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenia budowałam w firmie handlowej na stanowiskach różnych szczebli, co czyni mnie trenerem – praktykiem.

Jako trener wspieram swoich klientów prowadząc szkolenia z kompetencji menadżerskich oraz rozwoju osobistego. W swojej pracy wykorzystuję metody warsztatowe, treningowe i coachingowe. Posiadam unikalną umiejętność inspirowania. Otwieram wyjątkowe umysły i zachęcam do zmian w obszarach, w których podobno „się nie da”. Wspólnie z uczestnikami zmieniam niemożliwe w osiągalne.

Łączę w sobie wiedzę i doświadczenie menedżera, wykształcenie ekonomiczne, dodatkowe wykształcenie psychologiczne, solidne przygotowanie trenerskie i pasję do pracy z ludźmi. W trakcie współpracy z Integra Consulting Poland przeprowadziłam ponad 400 dni szkoleniowych.


Główne obszary specjalizacji:

  • Savoir vivre i etykieta w praktyce, Dress code / wizerunek, marka osobista
  • Kompetencje menedżerskie
  • Komunikacja – budowanie zaufania i relacji z klientami

 

Kluczowi klienci:

AIRPORT – Ławica Poznań, BIK – Biuro Informacji Kredytowej S.A., BCC Sp. z o.o., FABRYKA MEBLI „FORTE” S.A., GRUPA PRACUJ Sp. z o.o., HASCO LEK S.A., Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, International Paper, JTI Polska Sp. z. o.o., KORONA CANDELS S.A., Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o., NESTLE POLSKA S.A., ORANGE, PZU S.A., RABEN POLSKA S.A., Roedl Outsourcing sp. z o.o, ROSSMANN S.A., SANTANDER BANK POLSKA S.A., Międzynarodowa sieć handlowa (od 2014 – nadal), ZPM BIEGUN

Anna Breisa - trener biznesu