Siła przekazu – praktyczne szkolenie z prezentacji i wystąpień publicznych

Siła przekazu – praktyczne szkolenie z prezentacji i wystąpień publicznych

Nasz stosunek do publicznych wystąpień w dużym stopniu zależy od tego jak nasi rodzice, opiekunowie, nauczyciele reagowali, kiedy głośno domagaliśmy się czegoś lub wyrażaliśmy swoje opinie. Jeżeli mieliśmy to szczęście, że nas wysłuchano i nie wyśmiewano, to w dorosłym życiu łatwiej jest tam prezentować swoje poglądy na forum. Jednak umiejętności prezentacji można się nauczyć – na przykład poprzez szkolenia z wystąpień publicznych.

Głównym celem szkolenia z prezentacji jest poznanie tajników efektywnych wystąpień poprzez trening symulacyjny i analizę własnych wystąpień. Dla zwiększenia efektywności szkolenia z wystąpień publicznych i prezentacji gwarantujemy dostosowanie zadań (o zwiększającym się stopniu trudności) do potrzeb uczestników, indywidualne podejście do każdego i rzetelną informację zwrotną na temat swoich zasobów – mocnych stron i obszarów do rozwoju.

Podczas szkolenia z prezentacji dowiesz się m.in. jak radzić sobie ze stresem w trakcie przemowy, jak reagować na trudne pytania, a także dowiesz się o paru zasadach dotyczących niewerbalnych aspektów przemawiania. Wreszcie – otrzymasz praktyczne narzędzia, które pomogą Ci podczas ćwiczeń przed występem przed publicznością. Musisz bowiem wiedzieć, że, aby dobrze wypaść podczas wystąpień publicznych – najlepsza rada to: ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…

Korzyści dla uczestników szkolenia z wystąpień publicznych i prezentacji:

 • Poznanie podstawowych zasad dobrych wystąpień publicznych.
 • Praktyczne ćwiczenie technik prezentacji. Podczas szkolenia z prezentacji uczestnicy doskonalą warsztat kompetencji menedżerskich w obszarze prezentacji na forum.
 • Techniki z zakresu emisji głosu i ćwiczenia poprawnej dykcji.
 • Doskonalenie technik radzenia sobie ze stresem w sytuacji wystąpień publicznych

Szkolenie z wystąpień publicznych nauczy Cię radzenia sobie z tremą. Wiedz o tym, że nawet aktorzy, czyli zawodowcy w występowaniu przed ludźmi, mają tremę, mimo że są profesjonalistami. Skąd więc bierze się trema? Często podłożem tremy jest ocena samego siebie. Koncentrujesz się nie na celu prezentacji, tylko na tym, jak wypadniesz w oczach innych, wymyślając coraz czarniejsze scenariusze typu: „Stracę wątek, nie odpowiem na pytania, będę nudny, będą się ze mnie śmiali”, albo najczarniejszy scenariusz: „Zaczną wychodzić w trakcie wystąpienia”. I tego typu myślenie  najbardziej stresuje, czasem nawet do tego stopnia, że nie jesteśmy w stanie skoncentrować się na przygotowaniach. Szkolenie z prezentacji pokaże Ci praktyczne narzędzia radzenia sobie ze stresem. 

Jaką jeszcze korzyść niesie uczestnictwo w szkoleniu z prezentacji?

 • Praktyczne ćwiczenia umiejętności właściwego wykorzystania mowy ciała, tonu i tempa mówienia, właściwego poruszania się po scenie dla osiągnięcia zamierzonego efektu.
 • Poznanie zasad określania celów prezentacji na wszystkich trzech poziomach perswazji – tak, aby była ona bardziej przekonująca.
 • Trening przygotowania struktury prezentacji tak, aby pozwolić odbiorcom na lepsze zapamiętywanie kluczowych tez i argumentów.
 • Poznanie technik zwiększających skuteczność przekazywania treści w trakcie prezentacji.
 • Zapoznanie z zasadami budowania atrakcyjnych w formie i treści prezentacji biznesowych.
 • Poznanie zasad prowadzenia dyskusji i odpowiadania na trudne pytania.
 • Poznanie technik pamięciowych pozwalających na prowadzenie wystąpienia bez przygotowania notatek.

Ponad 100 000 przeszkolonych uczestników

5.75 / 6 ocena naszej pracy

Ponad 19 000 zrealizowanych dni szkoleniowych

55 osób pracujących na wspólny sukces

Ponad 8000 uczestników szkoleń każdego roku

25 lat doświadczenia

Ponad 2200 dni szkoleniowych każdego roku

Blisko 500 zadowolonych klientów

Amica
Hochland
Ikonka DPD
Kompania Piwowarska
yes
wika
vox